Pierwsze znowu pierwsze!

Zdjecie

Pięknie zaprezentowali się nasi siatkarze w tegorocznym półfinale strefy wałbrzyskiej. Wygrywając oba mecze, zajęli w zawodach pierwsze miejsce! Najpierw dość spokojnie z ZSO Kłodzko, potem po rewelacyjnym, zaciętym meczu z II LO Wałbrzych. Rewelacyjnym, bo ze stanu 10:18 w pierwszym secie, dogonil i wygrali seta. A zaciętym, bo potem już do końca nie dali faworytom zawodów szansy na odwrócenie wyniku! A łatwo nie było...Brawo chłopaki i lecimy dalej!
Finał 25 stycznia, a zagrają w nim: I LO Świdnica, IV LO Wałbrzych, ZS Ekonomicznych Świdnica i II LO Wałbrzych.
Reprezentacja I LO: Damian Tyrański, Mikołaj Sznurowski, Jakub Borowy, Patrick Zieliński, Mateusz Gwizdak, Kacper Pietrzak, Jakub Andrzejewski, Hubert Balant i Mateusz Tokarz