Z książką zawsze po drodze!

Zdjecie

Czy pasja do sportu i literatury mogą iść w parze? Oczywiście, że tak! Choćby dzięki inicjatywie Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, te dwie sfery zainteresowania łączą się w jednym miejscu. Na przykład w „Rozgrzewce z książką w trefie NPRCz 2.0” podczas turnieju finałowego TAURON Pucharu Polski mężczyzn 2024.
Bardzo miło nam oznajmić, że Karolina Partyczna (3C), wraz z czwórką innych uczestników, została zwyciężczynią konkursu ogłoszonego przez NPRCz w ramach kampanii „Czytaj i wejdź do gry” i wygrała właśnie wymarzone bilety na finał Mistrzostw Polski w Siatkówce Mężczyzn, który odbędzie się 03.03.2024 na TAURON Arena w Krakowie.
Jej zdjęcie i opis tego, jak łączy miłość do siatkówki z czasem zarezerwowanym dla książki, zdobyło uznanie w oczach jury, a Karolinie dało możliwość przeżycia niezapomnianych emocji podczas finału.