Wśród najlepszych – tylko dla orłów

Zdjecie

W czwartek 30 stycznia 2025r. w auli Politechniki Wrocławskiej odbyła się gala Dolnośląskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2025. Gala zgromadziła najlepsze dolnośląskie licea i technika. Byliśmy na niej i my. Miło jest znaleźć się wśród najlepszych na Dolnym Śląsku. Wszak to tylko gala dla orłów!

Przypomnijmy: w tegorocznym rankingu liceów „Perspektyw” zajęliśmy na Dolnym Śląsku bardzo dobrą 12 lokatę, zdobywając złotą odznakę.