ZIMA, GÓRY I... BIEGÓWKI!

Zdjecie

Góry Izerskie to idealne miejsce do pieszych wycieczek i odpoczynku w pięknych okolicznościach przyrody. Zimą za to panują tam wymarzone warunki do uprawiania narciarstwa biegowego, o czym przekonała się grupa uczniów Kasprowicza, która dzielnie przemierzała górską dzicz na biegówkach. Zapraszam do galerii zdjęć na szkolnym FB oraz do udziału w kolejnych narciarskich przygodach, które z pewnością nastąpią...

Michał Żabrowski