WERONIKA NA OLIMPIADZIE BIOLOGICZNEJ

Zdjecie

Miło mi donieść, że Weronika Przewłocka, uczennica klasy biologiczno-chemicznej naszej szkoły, wzięła udział w zawodach okręgowych Olimpiady Biologicznej, które odbyły się 18 stycznia we Wrocławiu. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Michał Żabrowski