- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 22, styczeń 2025 15:08
WERONIKA NA OLIMPIADZIE BIOLOGICZNEJ
Miło mi donieść, że Weronika Przewłocka, uczennica klasy
biologiczno-chemicznej naszej szkoły, wzięła udział w zawodach
okręgowych Olimpiady Biologicznej, które odbyły się 18 stycznia we
Wrocławiu. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!
Michał Żabrowski




