- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 13, styczeń 2025 13:57
Humaniści rządzą!
Z przyjemnością informujemy, że aż czworo naszych uczniów dostało się do części pisemnej etapu okręgowego LX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Są to: Wojciech Bętkowski z klasy 3P (opiekun-Dagmara Walkowiak), Konrad Siorek z klasy 3G (opiekun-Anna Wojtek -Morawska), Alicja Łaszczyk z klasy 2P (opiekun-Robert Kaśków) i Sezgin Syuleyman z klasy 3D (opiekun-Beata Wierzbicka).
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w polonistycznych zmaganiach, które odbędą się we Wrocławiu 18 stycznia 2025 roku.




