- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 13, styczeń 2025 13:55
Naturalny śnieg w Dolni Moravie…
...towarzyszył nam przez cały tydzień.
Bardzo liczna pierwsza grupa Kasprowiczan z klas drugich i czwartych. Doskonaliła swoje umiejętności w Masywie Śnieżnika na obozie zimowym, w dniach 06-10.01.2025 roku. Naturalny, miejscami przewiany śnieg. Twarde, zmrożone i bardzo wymagające trasy. Ale młodzież Kasprowicza dała radę - doskonaliła technikę jazdy po naturalnym śniegu. Humory dopisywały a warunki śniegowe nikomu nie przeszkadzały w podnoszeniu swoich umiejętności. Zjazd górską kolejką o długości- 3 km z prędkością 50 km/h dostarczyły wielu emocji. Urozmaicone zajęcia popołudniowe wypełniały czas i już trzeba było wracać do domu. Dziękujemy wszystkim za bardzo dobrą atmosferę podczas wspólnego pobytu. Już teraz zapraszamy na kolejne narciarskie wyjazdy.
Adam Radzikowski




