Dzień Otwarty w Kasprowiczu

Zdjecie

DZIĘKUJEMY!
Nie pozostaje nam nic innego, jak podziękować Wam za to, że tak licznie odwiedziliście mury I Liceum. Wielu z Was po raz pierwszy i mamy nadzieję- nie ostatni. Razem z nami tworzyliście tą imprezę i chyba dobrze się bawiliście. Mamy też nadzieję, że zaspokoiliście swoją pierwszą ciekawość i otrzymaliście wszystkie potrzebne informacje.
Oczywiście nie każdy dzień w liceum jest taki roześmiany i swobodny. Ale już teraz możemy Wam obiecać, że jak jest praca, to dostaniecie od nas wszystko, co do nauki potrzebne- naszą nowoczesną bazę, pasję i kompetencje. Jak jest zabawa lub chęć rozwijania z kolei Waszych pasji, to damy Wam wszystko to, co do kreatywnej realizacji pomysłów potrzebne. A jest ku temu wiele okazji i możliwości!
Najmocniej dziękujemy naszym obecnym uczniom i wspaniałym Absolwentom! Impreza nie do nich bezpośrednio adresowana, ale ich liczna obecność, zaangażowanie i uśmiech, są najlepszą gwarancją, że w Kasprowiczu dobrze jest! I do Kasprowicza się wraca, jak tylko jest okazja!
Tak więc mamy nadzieję, że te same twarze, które dziś widzieliśmy po raz pierwszy, pojawią się we wrześniu w I LO na dłużej!
Przypominamy jeszcze, że po bieżące informacje rekrutacyjne zapraszamy na www. kasprowiczanie.com, do zakładki REKRUTACJA
A na szczegółowe pytania rekrutacyjne przygotowaliśmy dla Was specjalny adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pytajcie, bo warto pytać!
Do zobaczenia!
Zapraszamy też na FB szkoły do obszernej fotorelacji z imprezy!