Pomaganie jest proste!

Zdjecie

I z tego założenia wyszliśmy, organizując koncert naszych artystów, jednocześnie wpierając wolontariuszy 27. Finału WOŚP. Występujący na scenie swoimi talentami pięknie zabawiali publiczność. Przed aulą prowadzona kawiarenka i loteria pomagała zapełniać kolorowe puszki Orkiestry. Było głośno, kolorowo, radośnie! Tak jak sobie to wyobrażaliśmy…
Dziękujemy więc wszystkim tym, którzy realizowali koncert! Tym widocznym, którzy grali, śpiewali, prowadzili kawiarenkę i loterię, darczyńcom, którzy pomogli stworzyć nasze niezwykle bogate stoiska oraz tym niewidocznym, którzy dbali o sprawny i atrakcyjny przebieg całej imprezy. A przede wszystkim dziękujemy Wam droga publiczności, że zechcieliście w całej zabawie uczestniczyć, za Waszą gotowość do pomagania i hojność. Bo puszki na koniec były naprawdę bardzo przyjemnie ciężkie :-)
I mamy głębokie przekonanie, że każda darowana przez Was złotówka zostanie dobrze wykorzystana i ułatwi troszkę życie tym, dla których tegoroczny Finał był organizowany!
Do zobaczenia za rok!